Home

Even Voorstellen

Palmares

Nieuws

Competities en Toernooien

Dames Wereld Ranglijst

Video's

Links

Sponsors

Merchandise

Steun Therese

Contact

Facebook
Links

Bonden  
Koninklijke Nederlandse Biljart Bond http://www.knbb.nl
Sectie Driebanden http://www.sectiedriebanden.nl
Belgische Biljart Bond http://www.kbbb.be
Wereld Bond http://www.umb.org
Europese Bond http://www.eurobillard.org
Amerikaanse Bond  http://www.usba.net
   
Spelers  
Dick Jaspers http://www.dickjaspers.nl
Jean van Erp http://www.jeanvanerp.nl 
Peter Ceulemans

http://www.peterceulemans.be

Raymond Ceulemans http://www.raymondceulemans.com
Frédéric Caudron

http://www.fred.caudron.info

Eddy Leppens

http://www.eddyleppens.be

Semih Sayginer

http://www.semihsayginer.com

Ramon Hamm

 http://www.rhamm.chill.lu

Martin Horn http://www.martin-horn.com
Markus Dömer http://www.markus-doemer.de
Daniel Sanchez http://www.danisanchez.com
Torbjörn Blomdahl http://www.tblomdahl.com
Frans van Hoeij http://www.fransvanhoeij.nl/links.html

Sander Jonen

http://www.sanderjonen.nl

Rudy Rousseau http://www.rudyrousseau.nl
   
Clubs
Biljart en Dart Osdorp http://www.biljartendart.nl
Snellen Recycling http://www.driebanden.com
Grüner Tisch Buer http://www.gt-buer.de
Kopenhaagse Biljart Club http://www.kbk-billard.dk
Mister 100 http://www.mister100.be
   

 Overig

 

Driebanden Nieuws http://www.driebandennieuws.nl

Eurasia, Turkije

http://www.eurasia-billiard.com
Biljart pagina http://www.biljart.pagina.nl
Iwan Simonis Biljartlakens http://www.iwansimonis.nl
A1 Biljart fabrikant http://www.a1biljarts.nl  
Kozoom, Frankrijk http://www.kozoom.com
Van den Broek Biljarts http://www.vandenbroekbiljarts.nl
Billiards Photo, Dirk Acx http://www.billiardsphoto.com
Kozoom http://www.kozoom.com

 

 

 

 

 

 

 

HomeEven VoorstellenPalmaresNieuwsCompetities en ToernooienDames Wereld RanglijstVideo'sLinksSponsorsMerchandise Steun ThereseContact Facebook